יוספה בראונשטיין, פרופ' אבי שטיין, אלון לרנר, Michal Dean - מיכל דין, דר' טלכו (טל כהן), עוזי גל, אפרת ארנון, מאיה קצמן, מירי חדד, ד"ר מיקי אשכר, שלום מרקוביץ', ד״ר רן הראל, דר' טל כהן, יוסי ארנרייך, Sigal Rozenblum , אילנה סטרצ'נסקי ND, אבישי מגל, גלי פלג, לילך סבט, ד"ר אריאל ונדר, מכון CBT, דליה קרון, סיון נבות, אסנת בוקופצר , ד"ר יואל ליבנה, ד"ר אלישע אופירם, סרחיו קוזניר, ד"ר טל מאייר, אירית קראוזה, ייעוץ פסיכותרפי ונטורופתית מוסמכת ND, ד"ר אילנה דריאל, פרופ יעקב אשכנזי, טלי גולדנברג, דורון לוינשטיין, ד"ר אשר פרסמן, טל גלסברג, פרופ׳ אבי בן-הרוש, ד"ר יצחק בכר, ד"ר וגשל אפי, ד"ר אלי שגיא, אבי-ווילי , גילה פרץ, צחי שגב, ענת תבור, אריק פולק, שומי אחיטוב סלע, פזיותרפיסטית, בן ישי אברהם, איתן בן יצחק קלוטש, קרן סצ'י רפואה סינית, ד''ר אבי פצ'ו, רמי כץ, גלית קלקשטיין, ד"ר יואל שופרו, חניתה הרשקוביץ, ד''ר אולג שומייקו, רעות צבי, יהודה וינוגרד, משה פיק, גיא סגל, מירב טל רונאל. טיפול באומנות, לימור בנרון לוי | רפלקסולוגיה + לנשים בחיפה, שלומי חמי (Dipl.Ac), עדי סיון גילדור, נילי דור האלה, זיו אלקלעי, קרן נביפור, מיכל בן מאיר, שחר קרן Lic.Ac, אורי סלע, ליז קוהן, ברק אורטופדיה, פרופסור שלמה קניאל, מרינה וולוביץ, ד"ר יגאל קריב, ציפי גרינפלד, ד"ר אברהים מטר
קרן סצ'י רפואה סינית
צור קשר
רפואה סינית Lic.Ac מומחית לאנטיאייג'ינג ודיקור קוסמטי. דיקור לבעיות כאב.
תזונה. קמטים. ספחת/פסוריאזיס. נשירת שיער. אקנה. פריצת דיסק. מרפק טניס. כתף קפואה. כאבי גב. דלקת פרקים.
נא למלא שאלה
שאלות ותשובות אחרונות (35)
 • נושא: נשירת שיער
  אני בת 63 מזה כשנה השיער נושר בכמויות מדאיגות. מה ניתן לעשות? בדיקות הדם שלי תקינות. אני לא לוקחת תרופות למעט אלטרוקסין (בביקורת קבועה)

  ישנו טיפול ספציפי לנשירת שיער ברפואה סינית ודיקור, התוצאות טובות  במיוחד אם מדובר בנשירה שהיא לא מעל שנתיים שלוש.

  שילוב של דיקור מערכתי לחיזור המערכות בגוף הקשורות לחוזק וצמיחה של שיער, דיקור מקומי בקרקפת לחידוש זרימת דם וחמצן מקומית ולעיתים שילוב של תזונה מביאים לתוצאות טובות

 • נושא: דלקת פרקים
  יש לי דלקת בכתף. אך תור לפיזיאוטראפיה רק בעוד חודשיים. מה עלי לעשות כבר עכשיו, בלי לבזבז את הזמן, כי זה כואב ומגביל תנועות היד.
  טיפול בדיקור יעיל מאוד לבעיות כאב ודלקות במפרקים,אם לא נתגלה קרע בבדיקה אפילו טיפולים בודדים יכולים לשפר משמעותית את הכאב ואף לטפל בדלקת.
 • נושא: קמטים
  עור יבש מאד מאד בכל הגוף . פנים ידיים רגליים . ? כיצד לעזור שלא ע"י מריחת קרמים מזינים .

  עור יבש מאוד בד"כ מעיד על חסר בנוזלי גוף ואף חולשה או חסר של דם שלא מזינים ומלחלחים את פני השטח והעור ע"פ רפואה סינית. יש לבדוק האם ישנם עוד תסמינים הקשורים לחולשה כזו כגון עצירות, אולי נשירת שיער ותסמינים נוספים. תזונה מעשירה דם ומלחלחת יכולה לעזור במקביל לטיפול בדיקור או צמחים, יש לקחת בחשבון גם את השפעות מזג האוויר, אך אין זה משנה את העובדה שמדובר בד"כ במצב פנימי של חולשה שיש לטפל בו.

מאמרים אחרונים (0)
סרטים (0)
You need Flash player 8+ and JavaScript enabled to view this video.