יוספה בראונשטיין, אלון לרנר, Michal Dean - מיכל דין, עוזי גל, פרופ' אבי שטיין, דר' טלכו (טל כהן), אפרת ארנון, מירי חדד, ד״ר רן הראל, שלום מרקוביץ', ד"ר מיקי אשכר, מאיה קצמן, Sigal Rozenblum , אילנה סטרצ'נסקי ND, דר' טל כהן, יוסי ארנרייך, גלי פלג, לילך סבט, ד"ר אריאל ונדר, אבישי מגל, מכון CBT, אסנת בוקופצר , סיון נבות, ד"ר אלישע אופירם, דליה קרון, ד"ר טל מאייר, סרחיו קוזניר, טלי גולדנברג, ד"ר יואל ליבנה, ד"ר אשר פרסמן, דורון לוינשטיין, פרופ יעקב אשכנזי, ד"ר אילנה דריאל, טל גלסברג, ד"ר וגשל אפי, ד"ר יצחק בכר, אבי-ווילי , ד"ר אלי שגיא, גילה פרץ, פרופ׳ אבי בן-הרוש, צחי שגב, אריק פולק, בן ישי אברהם, קרן סצ'י רפואה סינית, ד''ר אבי פצ'ו, רמי כץ, גלית קלקשטיין, ד"ר יואל שופרו, ד''ר אולג שומייקו, ענת תבור, חניתה הרשקוביץ, רעות צבי, איתן בן יצחק קלוטש, יהודה וינוגרד, משה פיק, שומי אחיטוב סלע, פזיותרפיסטית, גיא סגל, מירב טל רונאל. טיפול באומנות, לימור בנרון לוי | רפלקסולוגיה + לנשים בחיפה, אירית קראוזה, ייעוץ פסיכותרפי ונטורופתית מוסמכת ND, נילי דור האלה, עדי סיון גילדור, זיו אלקלעי, קרן נביפור, מיכל בן מאיר, שחר קרן Lic.Ac, אורי סלע, ליז קוהן, שלומי חמי (Dipl.Ac), פרופסור שלמה קניאל, מרינה וולוביץ, ד"ר יגאל קריב, ד"ר אברהים מטר, ד"ר סיגל תמיר, אודי ויטמן
קרן סצ'י רפואה סינית
צור קשר
רפואה סינית Lic.Ac מומחית לאנטיאייג'ינג ודיקור קוסמטי. דיקור לבעיות כאב.
תזונה. קמטים. ספחת/פסוריאזיס. נשירת שיער. אקנה. פריצת דיסק. מרפק טניס. כתף קפואה. כאבי גב. דלקת פרקים.
נא למלא שאלה
שאלות ותשובות אחרונות (35)
 • נושא: נשירת שיער
  אני בת 63 מזה כשנה השיער נושר בכמויות מדאיגות. מה ניתן לעשות? בדיקות הדם שלי תקינות. אני לא לוקחת תרופות למעט אלטרוקסין (בביקורת קבועה)

  ישנו טיפול ספציפי לנשירת שיער ברפואה סינית ודיקור, התוצאות טובות  במיוחד אם מדובר בנשירה שהיא לא מעל שנתיים שלוש.

  שילוב של דיקור מערכתי לחיזור המערכות בגוף הקשורות לחוזק וצמיחה של שיער, דיקור מקומי בקרקפת לחידוש זרימת דם וחמצן מקומית ולעיתים שילוב של תזונה מביאים לתוצאות טובות

 • נושא: דלקת פרקים
  יש לי דלקת בכתף. אך תור לפיזיאוטראפיה רק בעוד חודשיים. מה עלי לעשות כבר עכשיו, בלי לבזבז את הזמן, כי זה כואב ומגביל תנועות היד.
  טיפול בדיקור יעיל מאוד לבעיות כאב ודלקות במפרקים,אם לא נתגלה קרע בבדיקה אפילו טיפולים בודדים יכולים לשפר משמעותית את הכאב ואף לטפל בדלקת.
 • נושא: קמטים
  עור יבש מאד מאד בכל הגוף . פנים ידיים רגליים . ? כיצד לעזור שלא ע"י מריחת קרמים מזינים .

  עור יבש מאוד בד"כ מעיד על חסר בנוזלי גוף ואף חולשה או חסר של דם שלא מזינים ומלחלחים את פני השטח והעור ע"פ רפואה סינית. יש לבדוק האם ישנם עוד תסמינים הקשורים לחולשה כזו כגון עצירות, אולי נשירת שיער ותסמינים נוספים. תזונה מעשירה דם ומלחלחת יכולה לעזור במקביל לטיפול בדיקור או צמחים, יש לקחת בחשבון גם את השפעות מזג האוויר, אך אין זה משנה את העובדה שמדובר בד"כ במצב פנימי של חולשה שיש לטפל בו.

מאמרים אחרונים (0)
סרטים (0)
You need Flash player 8+ and JavaScript enabled to view this video.